Wróć do listy

Lubajny, warmińsko-mazurskie

557 000 zł
557 000 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 557 000 zł
Miasto Lubajny
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 60 000 zł
Numer oferty 525909X1231678881
Termin wpłaty wadium 28-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 557 000,00 zł

Powierzchnia: 3,2981 ha

Typ nieruchomości: nierolna



Data przetargu: 2026-07-29

Data publikacji: 2026-07-08

Data zakończenia publikacji: 2026-07-30

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: OLS.WGZ.GM.4240.203.2026.MŚ.5

Oddział terenowy KOWR: OT Olsztyn

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): WARMIŃSKO-MAZURSKIE , ostródzki , Ostróda , Lubajny


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.