Wróć do listy

Dziedno, kujawsko-pomorskie

44 000 zł
1 125 zł/m2
Lokal Użytkowy 39,10 m2 Przetarg Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 44 000 zł
Miasto Dziedno
Powierzchnia 39,10 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 5 000 zł
Numer oferty 525902X1231662487
Termin wpłaty wadium 22-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 44 000,00 zł

Powierzchnia: 0,4100 ha

Typ nieruchomości: nierolna



Data przetargu: 2026-07-24

Data publikacji: 2026-07-09

Data zakończenia publikacji: 2026-07-25

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: BYD,WKUZ.GZ.4240.13.2026.AWY.44

Oddział terenowy KOWR: OT Bydgoszcz

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Przedmiotem sprzedaży jest:
Przedmiotem sprzedaży jest udział w wysokości 4101/36898 części w nieruchomości wspólnej
stanowiącej działki oznaczone nr 72 o powierzchni 0,0700 ha, nr 69/1 o powierzchni 0,2300 ha
oraz nr 71/1 o powierzchni 0,1100 ha, położone w obrębie ewidencyjnym Dziedno, gmina Sośno,
powiat sępoleński, województwo kujawsko-pomorskie oraz częściach wspólnych budynków
i urządzeń znajdujących się na tych działkach.
W ramach posiadanego udziału sprzedający w sposób niezakłócony korzysta ze znajdującego się
w opisanym budynku mieszkalno-użytkowym lokalu użytkowego nr 6 o funkcji niemieszkalnej,
w skład którego wchodzą sala sprzedaży i magazyn o powierzchni użytkowej równej 39,10 m2
oraz pomieszczenie przynależne tj. pomieszczenie gospodarcze o powierzchni użytkowej 1,91 m2.
Pomieszczenia lokalu użytkowego oraz pomieszczenie przynależne znajdują się na parterze budynku
mieszkalno-użytkowego.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.