Wróć do listy

Szczytnica, dolnośląskie

122 667 zł
2 667 zł/m2
Mieszkanie 46,00 m2 2 pokoje 1 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-41%
Zakończona
-41%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 122 667 zł
Miasto Szczytnica
Powierzchnia 46,00 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica 123
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 18 400 zł
Numer oferty 525829X1231491521
Termin wpłaty wadium 25-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 42/23, Km 42/23
Typ licytacjistacjonarna
TerminSECOND
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bolesławcu Kinga Karol Kancelaria Komornicza nr IV w Bolesławcu
Początek27.07.2026 08:00
Zakończenie27.07.2026 21:59
Przystąpienie do25.07.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania122 666,67 zł
Suma oszacowania184 000,00 zł
Rękojmia18 400,00 zł
Adres nieruchomości
Miejscowość59-720 Szczytnica
Województwodolnośląskie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)46
Liczba pokoi2
Piętro1
Pięter w budynku2
Forma własnościprawo własności
Pomieszczeniałazienka, kuchnia, WC
Mediakanalizacja, kablówka, internet, woda
Oględziny nieruchomości
Adres123, 59-720 Szczytnica
Termin2026-07-15, godz. 10:00–10:30
Termin2026-07-22, godz. 14:00–14:30
Opis

lokal mieszkalny

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.