Dąbrowa Górnicza, śląskie
Szczegóły
Opis
| Sygnatura | Kmp 7/13 |
| Typ licytacji | elektroniczna |
| Termin | FIRST |
| Komornik | Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Górniczej Aleksandra Michalak Kancelaria Komornicza nr II w Dąbrowie Górniczej |
| Początek | 20.08.2026 08:00 |
| Zakończenie | 27.08.2026 12:00 |
| Przystąpienie do | 18.08.2026 21:59 |
| Cena wywołania | 141 000,00 zł |
| Suma oszacowania | 188 000,00 zł |
| Rękojmia | 18 800,00 zł |
| Adres | Piłsudskiego 22/83 |
| Miejscowość | 41-303 Dąbrowa Górnicza |
| Województwo | śląskie |
| Adres | Piłsudskiego 22, 41-303 Dąbrowa Górnicza |
| Termin | 2026-08-05, godz. 09:00–14:00 |
Przedmiotem sprzedaży jest Udział 1/2 w prawie własności lokalu mieszkalnego położonego w Dąbrowie Górniczej al. Piłsudskiego 22/83, dla którego Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej prowadzi KW o nr: XXXX/XXXXXXXX/X wraz z udziałem 806/100000 w nieruchomości XXXX/XXXXXXXX/X.
Lokal mieszkalny położony na III piętrze (IV kondygnacji) budynku wielomieszkaniowego z lat 80 - tych XX wieku, wykonanego w technologii tradycyjnej plus termoizolacja. Powierzchnia lokalu 67,70m2, trzy pokoje (18,24m2, 9,82m2, 12,12m2), kuchnia (8,93m2), przedpokój (14,70m2), łazienka (2,98m2) i WC (0,95m2). Lokal posiada balkon o wymiarach 3,05x0,94m. Powierzchnie lokalu podane wg pomiarów w dniu oględzin. Standard podstawowy. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego na terenie przedmiotowej nieruchomości nie obowiązuje. Według studium uwarunkowań zagospodarowania przestrzennego miasta Dąbrowa Górnicza budynek położony w obszarze "C2MW1" - teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie