Wróć do listy

Przysieki, podkarpackie

879 903 zł
879 903 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 879 903 zł
Miasto Przysieki
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo podkarpackie
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 87 990 zł
Numer oferty 525800X1231423603
Termin wpłaty wadium 14-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sygn. akt RZ1Z/GUp/19/2025, ogłasza sprzedaż w trybie z wolnej ręki i zaprasza do składania pisemnych ofert na zakup kompleksu poniżej wymienionych nieruchomości:
Prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkami o funkcji użytkowej, oznaczonej jako działka ewidencyjna nr 103/4 o powierzchni 0,3301 ha, położona w miejscowości Przysieki, obręb 0008, gmina Skołyszyn, powiat jasielski, województwo podkarpackie, dla której Sąd Rejonowy w Jaśle V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą numer XXXX/XXXXXXXX/X,
Prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, oznaczonej jako działka ewidencyjna nr 103/3 o powierzchni 0,6777 ha, położona w miejscowości Przysieki, obręb 0008, gmina Skołyszyn powiat jasielski, województwo podkarpackie, dla której Sąd Rejonowy w Jaśle V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą numer XXXX/XXXXXXXX/X.
Według ewidencji gruntów działka ewidencyjna nr 103/4 stanowi w całości tereny przemysłowe (Ba) – 0,3301 ha, a działka ewidencyjna nr 103/3 stanowi: lasy (LsIV) – 0,0741 ha, lasy (LsV) – 0,0944 ha i tereny przemysłowe (Ba) – 0,5092 ha. Ustawowe prawo pierwokupu przysługuje Skarbowi Państwa reprezentowanemu przez Lasy Państwowe.Nieruchomość jest przedmiotem umowy dzierżawy. Nabywca nieruchomości wchodzi w miejsce Wydzierżawiającego.Określenie warunków sprzedaży uwzględniając, że: Łączna cena wywoławcza sprzedaży nie niższa niż 879.903,00 zł (słownie: osiemset siedemdziesiąt dziewięć tysięcy dziewięćset trzy złote zero groszy), w tym:
dla prawa własności zabudowanej nieruchomości gruntowej oznaczonej jako działka ewidencyjna nr 103/4 – cena wywoławcza nie niższa niż 729.891,00 zł (słownie: siedemset dwadzieścia dziewięć tysięcy osiemset dziewięćdziesiąt jeden złotych zero groszy),
dla prawa własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej oznaczonej jako działka ewidencyjna nr 103/3 – cena wywoławcza nie niższa niż 150.012,00 zł (słownie: sto pięćdziesiąt tysięcy dwanaście złotych zero groszy).
Warunkiem uczestniczenia w sprzedaży jest:
Złożenie pisemnej oferty wyłącznie drogą pocztową na adres: Kancelaria Radcy Prawnego Dorota Dietl ul. Kościuszki 37/7a, 38-200 Jasło w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14 lipca 2026 r. Koperta zawierająca ofertę powinna być złożona w drugiej zamkniętej kopercie. Za datę złożenia oferty przyjmuje się datę wpływu do biura.
Wpłacenie wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej, tj. 87.990,30 zł (słownie: osiemdziesiąt siedem tysięcy dziewięćset dziewięćdziesiąt złotych 30/100) na konto Piotra Zawiły w upadłości, numer rachunku: 88 8627 1011 2033 0000 0946 0001 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14 lipca 2026 r. Wadium uważa się za wpłacone z dniem uznania rachunku bankowego Sprzedającego.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.