Wróć do listy

Brzyście, podkarpackie

761 zł
Działka 0.0192 ha Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 761 zł
Miasto Brzyście
Powierzchnia 0.0192 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 76 zł
Numer oferty 525795X1231411893
Termin wpłaty wadium 14-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym sygn. akt RZ1Z/GUp-s/445/2024 - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, zaprasza do składania pisemnych ofert na zakup prawa własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej oznaczonej działką ewidencyjną nr 686 o powierzchni 0,0192 ha, położoną w miejscowości Brzyście, gmina Jasło, powiat jasielski, województwo podkarpackie, dla której Sąd Rejonowy w Jaśle V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą numer XXXX/XXXXXXXX/X.Działka ewidencyjna nr 686 w całości stanowi lasy (LsIII). Prawo pierwokupu z mocy prawa przysługuje Skarbowi Państwa reprezentowanemu przez Lasy Państwowe.Brak prawnej drogi dojazdowej do działki ew. nr 686.Określenie warunków sprzedaży uwzględniając, że:I. Cena wywoławcza sprzedaży nie niższa niż 761,40 zł (słownie: Siedemset sześćdziesiąt jeden złotych 40/100).II. Warunkiem uczestniczenia w sprzedaży jest:
Złożenie pisemnej oferty wyłącznie drogą pocztową na adres: Kancelaria Radcy Prawnego Dorota Dietl ul. Kościuszki 37/7a, 38-200 Jasło w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14.07.2026 r. Koperta zawierająca ofertę powinna być złożona w drugiej zamkniętej kopercie. Za datę złożenia oferty przyjmuje się datę wpływu do biura.
Wpłacenie wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej, tj. 76,14 zł (słownie: siedemdziesiąt sześć złotych 14/100) na konto Danuty Motkowicz-Ropa w upadłości, numer rachunku: 40 8627 1011 2033 0019 2024 0003 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14.07.2026 r. Wadium uważa się za wpłacone z dniem uznania rachunku bankowego Sprzedającego.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.