Trzcińsko-Zdrój, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
OGŁASZA I ROKOWANIA
po I przetargu ustnym nieograniczonym odbytym w dniu 17.02.2026 r. oraz po II przetargu ustnym nieograniczonym odbytym w dniu 30.04.2026 r
tj. lokalu niemieszkalnego nr 1 położonego w budynku wielorodzinnym nr 3 przy ul. Kościuszki w miejscowości Trzcińsko-Zdrój. Nieruchomość oznaczona jest w ewidencji gruntów i budynków jako działka nr 146 – obręb geodezyjny numer 2, o powierzchni 610 m2. Lokal jest wpisany w księgę wieczystą Nr KW XXXX/XXXXXXXX/X prowadzoną przez Sąd Rejonowy V Wydział Ksiąg Wieczystych w Gryfinie.
Lokal niemieszkalny nr 1 położony jest w budynku mieszkalnym numer 3 przy ul. Kościuszki, 74-510 Trzcińsko-Zdrój. Lokal składa się z: 4 pomieszczeń o łącznej powierzchni użytkowej 82,75 m2 - w tym z sali sprzedaży – 60,31 m2; zaplecza – 16,58 m2; umywalni – 3,99 m2; w.c. – 1,87 m2 oraz pomieszczenia przynależnego do lokalu – kotłowni o pow. 12,63 m2.
Udział w częściach wspólnych budynku i gruntu wynosi 278/1000.
Opis lokalu.
Ściany w lokalu – tynkowane tynkiem cem. wap. i malowane farbami emulsyjnymi, jedna ściana gdzie obsadzone są okna wystawowe i drzwi pokryta jest boazerią drewnianą. Posadzki – jastrych cementowy. Stolarka okienna – drewniana. Stolarka drzwiowa – zewnętrzne drzwi z PCV, przeszklone – jednoskrzydłowe, brązowe. Instalacje – lokal wyposażony jest w instalację energii elektrycznej,wodno-kanalizacyjną.
W łazience znajduje się sanitariat. Standard wykończenia lokalu oceniono jako – przeznaczony do remontu. Lokal ogrzewany jest c.o. etażowym zasilanym z pieca na miał. Piec znajduje się w odrębnym pomieszczeniu przynależnym do lokalu, posiadającym odrębne wejście.
Opis budynku.
Ściany – murowane z cegły. Strop – nad parterem betonowy. Dach – dwuspadowy o konstrukcji drewnianej. Elewacja – tynk cementowo-wapienny. Instalacje – energii elektrycznej, wodna, kanalizacyjna, odgromowa, grzewcza (ogrzewanie etażowe). Ogólnie stan techniczny budynku z uwagi na wiek i zużycie elementów wykończeniowych ocenia się na dobry.
Nieruchomość w/w położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie śródmiejskiej zabudowy miasta Trzcińsko-Zdrój, niedaleko Ratusza Miejskiego, Jeziora Miejskiego, w pięknych murach obronnych.
Minimalna cena wywoławcza nieruchomości wynosi : 210 000,00 zł (słownie: dwieście dziesięć tysięcy zł 00/100).
,,Na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 10 ustawy o podatku od towarów i usług, sprzedaż nieruchomości w/w jest zwolniona z podatku VAT”.
Termin rokowań: 20.07.2026 r. o godz. 12:00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Trzcińsku-Zdroju, ul. Rynek 15, pok. nr 9.
Warunkiem udziału w rokowaniach jest:
wpłacenie na konto: Urząd Miejski BS Chojna o/Trzcińsko-Zdrój nr: 94 9370 1020 0400 0130 2004 0001, zaliczki w wysokości 21 000,00 zł (słownie: dwadzieścia jeden tysięcy zł 00/100) najpóźniej do dnia 14 lipca 2026 roku (liczy się data wpływu w/w kwoty na podane konto gminy) tytułem zabezpieczenia kosztów w przypadku uchylenia się od zawarcia umowy sprzedaży, złożenia pisemnego zgłoszenia w zamkniętej kopercie z napisem „ROKOWANIA w dniu 20.07.2026 r. na lokal niemieszkalny nr 1 położony w budynku wielorodzinnym nr 3 przy ul. Kościuszki w miejscowości Trzcińsko-Zdrój” w terminie najpóźniej do dnia 14.07.2026 roku w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Trzcińsku-Zdroju
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie