Wróć do listy

Piaseczno, zachodniopomorskie

70 129 zł
Działka 0.1383 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 70 129 zł
Miasto Piaseczno
Powierzchnia 0.1383 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 9 350 zł
Numer oferty 525701X1231191745
Termin wpłaty wadium 19-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Szanowni Państwo,
informuję o sprzedaży w drodze licytacji publicznej nieruchomości gruntowej
stanowiącej działkę o numerze ewidencyjnym nr 413, o pow. 0,1383 ha, położoną w
miejscowości Piaseczno, gmina Banie, powiat gryfiński, województwo
zachodniopomorskie.
Stan prawny nieruchomości uregulowany jest w księdze wieczystej numer
XXXX/XXXXXXXX/X, prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Gryfinie.

Termin 20 sierpnia 2026 rok, godz. 11:00
Miejsce Urząd Skarbowy w Gryfinie, ul. Szczecińska 24, 74-100 Gryfino, pokój nr 104
Wartość szacunkowa nieruchomości 93 505,00 zł ( dziewięćdziesiąt trzy tysiące
pięścet pięć złotych)
Cena wywołania 70 129,00 zł ( siedemdziesiąt tysięcy sto dwadzieścia dziewięć złotych)
Wadium 9 350,00 zł( dziewięć tysięcy trzysta pięśdziesiąt złotych)
Warunkiem przystąpienia do licytacji nieruchomości jest wpłata wadium.
Wadium proszę wpłacić na rachunek bankowy nr 44 1010 1599 0057 0213 9120
0000. W treści przelewu proszę zamieścić: wadium-egzekucja z nieruchomości
XXXX/XXXXXXXX/X, dot. działki nr 413.
Wadium uznam za złożone, jeżeli wpłata zostanie uznana na naszym rachunku
najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień licytacji.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.