Wróć do listy

Głodno, wielkopolskie

22 000 zł
413 zł/m2
Dom 53,30 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 22 000 zł
Miasto Głodno
Powierzchnia 53,30 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica 41
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 2 200 zł
Numer oferty 525687X1231158957
Termin wpłaty wadium 04-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości  sprzeda z wolnej ręki w drodze wyboru najkorzystniejszej oferty: udział w wysokości 1/8 cz. w prawie własności nieruchomości lokalowej nr 1 o funkcji mieszkalnej o nr KW XXXX/XXXXXXXX/X wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej o nr KW XXXX/XXXXXXXX/X w wysokości 808/1745 cz, którą stanowi prawo własności gruntu oraz części budynku i urządzeń, położonej w miejscowości Głodno 41, gmina Rakoniewice – obszar wiejski, powiat grodziski, województwo wielkopolskie, obręb nr 0007 Głodno, działka ewid. nr 343/1 o pow. 0,1211 ha („Nieruchomość”) za cenę nie niższą niż 22000 złotych. Lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni użytkowej 53,30 m2, składa się z 2 (dwóch) pokoi, kuchni, łazienki i korytarza. Lokal mieszkalny usytuowany jest na parterze budynku mieszkalnego jednorodzinnego. W ramach udziału w nieruchomości wspólnej właściciele mają prawo do korzystania z pomieszczeń zlokalizowanych na poddaszu oraz podwórka. Do lokalu mieszkalnego przynależy pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 27,50 m2 Oferty należy składać w terminie do dnia 6 sierpnia 2026 roku do godziny 12:00 osobiście w Kancelarii Syndyka mieszczącej się w Nowym Tomyślu przy ul. Tadeusza Kościuszki 46, 64-300 Nowy Tomyśl, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 14.00 (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy, po wcześniejszym umówieniu spotkania pod numerem 6 0 7 3 0 8 3 5 2) lub za pośrednictwem poczty lub kuriera (w przypadku składania oferty pocztą lub kurierem o zachowaniu terminu do złożenia oferty decyduje data i godzina doręczenia oferty a nie data jej nadania). Warunkiem przystąpienia do konkursu ofert jest wniesienie wadium w kwocie 2200 (słownie: dwa tysiące dwieście) złotych na rachunek bankowy o numerze: 78 1140 2004 0000 3102 8406 2731 ze wskazaniem w tytule przelewu: „WADIUM upadły Krzysztof Kruk. Wadium musi zostać zaksięgowane na ww. rachunku w terminie do 4 sierpnia 2026 roku. Szczegółowe warunki konkursu, w tym wymogi jakie musi spełniać oferta, zostały zawarte w Regulaminie dostępnym na stronie internetowej syndyka w zakładce ogłoszenia. W sprawie dodatkowych informacji proszę o kontakt pod numerem 6 0 7 3 0 8 3 5 2

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.