Wróć do listy

Kolonia Dzietrzkowice, Kolonia Dzietrzkowice

501 900 zł
2 390 zł/m2
Dom 209,96 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 501 900 zł
Powierzchnia 209,96 m2
Województwo łódzkie
Ulica Ul. Wieruszowska 8A
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 50 190 zł
Numer oferty 525682X1231147247
Termin wpłaty wadium 28-07-2026 Co to znaczy?

Opis

1. Syndyk masy upadłości , ogłasza na przedstawionych poniżej warunkach, konkurs ofert na łączną sprzedażwchodzącego w skład masy upadłości w/w upadłego mienia w postaci:a) prawa własności niezabudowanej nieruchomości gruntowej, działka nr 119/1, o powierzchni 0,9957 ha, położonej w miejscowości Kolonia Dzietrzkowice, obręb ewidencyjny 0004 Kolonia Dzietrzkowice, gmina Łubnice, powiat wieruszowski, województwo łódzkie, dla której Sąd Rejonowy w Wieluniu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą XXXX/XXXXXXXX/X;b) prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym, parterowym z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczonym, wolnostojącym, o powierzchni użytkowej 128,96 m2 oraz budynkiem gospodarczym, parterowym, niepodpiwniczonym o powierzchni użytkowej 81,00 m2, działka nr 119/2, o powierzchni 0,1798 ha, położonej przy ul. Wieruszowskiej nr 8A w miejscowości Kolonia Dzietrzkowice, obręb ewidencyjny 0004 Kolonia Dzietrzkowice, gmina Łubnice, powiat wieruszowski, województwo łódzkie, dla której Sąd Rejonowy w Wieluniu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą XXXX/XXXXXXXX/X.2. Łączna cena wywoławcza w/w nieruchomości wynosi 501.900,00 zł (słownie: pięćset jeden tysięcy dziewięćset złotych), tj. odpowiednio: 110.100,00 zł (słownie: sto dziesięć tysięcy sto złotych) za nieruchomość wskazaną w pkt 1a) oraz 391.800,00 zł (słownie: trzysta dziewięćdziesiąt jeden tysięcy osiemset) za nieruchomość wskazaną w pkt 1b.3. Syndyk zaprasza do udziału w konkursie i składania w zaklejonej kopercie pisemnych ofert w języku polskim na łączny zakup w/w nieruchomości w terminie do 28 lipca 2026roku na adres: Syndyk masy upadłości Arkadiusza Glapy, ul. A. Struga nr 16, lok. 311, 90-513 Łódź, z odpowiednim czytelnym napisem na kopercie „Oferta zakupu nieruchomości – Kolonia Dzietrzkowice”. Decyduje data doręczenia oferty na podany adres. Oferta, ani żadne oświadczenie w niej zawarte nie mogą być złożone pod warunkiem.4. Przystępujący do konkursu, pod rygorem odrzucenia jego oferty, powinien wpłacić wadium w terminie określonym w pkt 3 w wysokości stanowiącej 10% (dziesięć procent) łącznej ceny wywoławczej nieruchomości na rachunek bankowy masy upadłości nr 63 1090 2705 0000 0001 5579 0708.5. Jawne otwarcie i rozpoznanie ofert odbędzie się w dniu 31 lipca 2026roku w siedzibie syndyka masy upadłości w Łodzi, ul. A. Struga nr 16, lok. 311, 90-513 Łódź o godzinie 09.30.6. Ogłoszenie oraz warunki konkursu ofert mogą być zmienione lub odwołane bez podania przyczyny. Syndykowi przysługuje prawo uznania bez podawania przyczyny, że konkurs nie został rozstrzygnięty oraz prawo unieważnienia całego konkursu lub jego części bez podawania przyczyn.7. Szczegółowe warunki konkursu ofert określa regulamin sporządzony przez syndyka w oparciu o zezwolenie Sędziego-Komisarza z dnia 1 czerwca 2026 roku w sprawie o sygn. akt LD1M/GUp/31/2023. Regulamin został wyłożony do wglądu w siedzibie syndyka masy upadłości w Łodzi, ul. A. Struga nr 16, lok. 311, 90-513 Łódź.8. Nieruchomość można oglądać w terminie do 28 lipca 2026 roku po wcześniejszym uzgodnieniu z syndykiem (numer telefonu: 604-583-131), od którego można również uzyskać dodatkowe informacje o w/w nieruchomości.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.