Wróć do listy

Grabów, Grabów

407 500 zł
1 357 zł/m2
Dom 300,19 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 407 500 zł
Miasto Grabów
Powierzchnia 300,19 m2
Województwo łódzkie
Ulica Dworcowa 103a
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 40 750 zł
Numer oferty 525681X1231144905
Termin wpłaty wadium 28-07-2026 Co to znaczy?

Opis

1. Syndyk masy upadłości   osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza na przedstawionych poniżej warunkach, konkurs ofert na sprzedażwchodzącego w skład masy upadłości w/w upadłego mienia w postaci prawa własności nieruchomości zabudowanej oznaczonej jako działka gruntu numer ewidencyjny 55/1 położona przy ul. Dworcowej nr 103a w miejscowości Grabów, w obrębie Grabów, gmina Żychlin, w powiecie kutnowskim, w województwie łódzkim o powierzchni 6791 m2. Zabudowę stanowi budynek mieszkalny jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 250,10 m2 oraz budynek garażowy, parterowy, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 50,09 m2, dla której Sąd Rejonowy w Kutnie prowadzi księgę wieczystą XXXX/XXXXXXXX/X. 2. Łączna cena wywoławcza w/w nieruchomości wynosi: 407.500,00 zł (słownie: czterysta siedem tysięcy pięćset złotych). 3. Syndyk zaprasza do udziału w konkursie i składania w zaklejonej kopercie pisemnych ofert w języku polskim na zakup w/w nieruchomości w terminie do 28 lipca 2026roku na adres: Syndyk masy upadłości Pawła Wachowiaka, ul. A. Struga nr 16, lok. 311, 90-513 Łódź, z odpowiednim czytelnym napisem na kopercie: „Oferta zakupu nieruchomości – Grabów”. Decyduje data doręczenia oferty na podany adres. Oferta, ani żadne oświadczenie w niej zawarte nie mogą być złożone pod warunkiem.4. Przystępujący do konkursu, pod rygorem odrzucenia jego oferty, powinien wpłacić wadium w terminie określonym w pkt 3 w wysokości stanowiącej 10% (dziesięć procent) ceny wywoławczej nieruchomości na rachunek bankowy masy upadłości nr 58 1090 2705 0000 0001 5603 5335.5. Jawne otwarcie i rozpoznanie ofert odbędzie się w dniu 31 lipca 2026roku w siedzibie syndyka masy upadłości w Łodzi, ul. A. Struga nr 16, lok. 311, 90-513 Łódź o godzinie 10.00.6. Ogłoszenie oraz warunki konkursu ofert mogą być zmienione lub odwołane bez podania przyczyny. Syndykowi przysługuje prawo uznania bez podawania przyczyny, że konkurs nie został rozstrzygnięty oraz prawo unieważnienia całego konkursu lub jego części bez podawania przyczyn.7. Szczegółowe warunki konkursu ofert określa regulamin sporządzony przez syndyka w oparciu o zezwolenie Sędziego-Komisarza z dnia 8 marca 2026 roku w sprawie o sygn. akt LD1M/GUp/39/2023. Regulamin został wyłożony do wglądu w siedzibie syndyka masy upadłości w Łodzi, ul. A. Struga nr 16, lok. 311, 90-513 Łódź.8. Nieruchomość można oglądać w terminie do 28 lipca 2026roku po wcześniejszym uzgodnieniu z syndykiem (numer telefonu: 604-583-131), od którego można również uzyskać dodatkowe informacje o w/w nieruchomości.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.