Wróć do listy

Klęk, łódzkie

1 620 000 zł
4 252 zł/m2
Dom 381,00 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 1 620 000 zł
Miasto Klęk
Powierzchnia 381,00 m2
Województwo łódzkie
Ulica 14D
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 162 000 zł
Numer oferty 525679X1231140221
Termin wpłaty wadium 28-07-2026 Co to znaczy?

Opis

1. Syndyk masy upadłośc osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza na przedstawionych poniżej warunkach, konkurs ofert na sprzedażwchodzącego w skład masy upadłości w/w upadłego mienia w postaci udziału wynoszącego 1/2 części w prawie własności nieruchomości gruntowej w postaci działek gruntu:- nr 453/1 o powierzchni 1,4793 ha niezabudowana,- nr 453/2 o powierzchni 0,6872 ha zabudowana domem jednorodzinnym o powierzchni 381 m2 i budynkiem gospodarczym o powierzchni użytkowej 31,14 m2,-  nr 453/3 o powierzchni 0,3010 ha niezabudowana,- nr 453/4 o powierzchni 0,3000 ha niezabudowana,- nr 453/5 o powierzchni 0,0548 ha niezabudowana, przeznaczona pod powiatową drogę publiczną,- nr 453/6 o powierzchni 0,0671 ha przeznaczona pod drogę wewnętrzną na podstawie decyzji o podziale,o łącznej powierzchni 2,8894 ha położonych w Klęku 14D gmina Stryków, powiat zgierski, województwo łódzkie, objętych księgą wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X. 2. Cena wywoławcza udziału wynoszącego 1/2 części w prawie własności w/w nieruchomości wynosi: 1.620.000,00 (słownie: jeden milion sześćset dwadzieścia tysięcy) złotych brutto. 3. Syndyk zaprasza do udziału w konkursie i składania w zaklejonej kopercie pisemnych ofert w języku polskim na zakup w/w nieruchomości w terminie do 28 lipca 2026roku na adres: Syndyk masy upadłości Janusza Pliem-Perki, ul. A. Struga nr 16, lok. 311, 90-513 Łódź, z odpowiednim czytelnym napisem na kopercie: „Oferta zakupu nieruchomości w Klęku”. Decyduje data doręczenia oferty na podany adres. Oferta, ani żadne oświadczenie w niej zawarte nie mogą być złożone pod warunkiem.4. Przystępujący do konkursu, pod rygorem odrzucenia jego oferty, powinien wpłacić wadium w terminie określonym w pkt 3 w wysokości stanowiącej 10% (dziesięć procent) ceny wywoławczej nieruchomości na rachunek bankowy masy upadłości nr 40 1090 2705 0000 0001 5636 9339.5. Jawne otwarcie i rozpoznanie ofert odbędzie się w dniu 31 lipca 2026roku w siedzibie syndyka masy upadłości w Łodzi, ul. A. Struga nr 16, lok. 311, 90-513 Łódź o godzinie 11.00.6. Ogłoszenie oraz warunki konkursu ofert mogą być zmienione lub odwołane bez podania przyczyny. Syndykowi przysługuje prawo uznania bez podawania przyczyny, że konkurs nie został rozstrzygnięty oraz prawo unieważnienia całego konkursu lub jego części bez podawania przyczyn.7. Szczegółowe warunki konkursu ofert określa regulamin sporządzony przez syndyka w sprawie LD1M/GUp/49/2023. Regulamin został wyłożony do wglądu w siedzibie syndyka masy upadłości w Łodzi, ul. A. Struga nr 16, lok. 311, 90-513 Łódź.8. Nieruchomość można oglądać w terminie do 28 lipca 2026roku po wcześniejszym uzgodnieniu z syndykiem (numer telefonu: 604-583-131), od którego można również uzyskać dodatkowe informacje o w/w nieruchomości.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.