Wróć do listy

Kraków, małopolskie

9 840 000 zł
Działka 14.3329 ha Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 9 840 000 zł
Miasto Kraków
Powierzchnia 14.3329 ha
Województwo małopolskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 984 000 zł
Numer oferty 525672X1231123827
Termin wpłaty wadium 16-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości
ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki zorganizowanej części przedsiębiorstwa

Sprzedaż nastąpi w ramach postępowania upadłościowego ww. podmiotu, przy zachowaniu przepisów art. 311 ust. 1 ustawy z dnia 28 lutego 2003 r. – Prawo upadłościowe oraz postanowienia Sędziego-komisarza przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie VIII Wydziału Gospodarczego dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych (sygn. akt KR1S/GUp/99/2023) z 12 marca 2026 r., określającego warunki zbycia.

Przedmiotem sprzedaży jest zorganizowana część przedsiębiorstwa składająca się z nieruchomości gruntowych objętych następującymi księgami wieczystymi: PL1C/124-122-121/3, PL1C/124-122-121/9, PL1C/124-122-121/6, PL1C/124-122-121/8, PL1C/124-122-121/2, PL1C/124-122-121/2, PL1C/124-122-121/4, PL1C/124-122-121/1, PL1C/124-122-121/5, PL1C/124-122-121/7, PL1C/124-122-121/2, PL1C/124-122-121/1, PL1C/124-122-121/8, PL1C/124-122-121/9, PL1C/124-122-121/3, PL1C/124-122-121/6, PL1C/124-122-121/1, PL1C/124-122-121/7, PL1C/124-122-121/1, PL1C/124-122-121/9, KI1A/124-122-121/6, KI1T/124-122-121/4, KI1T/124-122-121/0, KI1T/124-122-121/7, środków trwałych w budowie w ramach „Projektu Grudusk” oraz długoterminowych aktywów finansowych w jednostkach powiązanych - za cenę wywoławczą 9 840 000,00 zł.

Warunkiem uczestnictwa w pisemnym konkursie ofert jest złożenie pisemnej oferty zgodnej z warunkami konkursu ofert dostępnymi
w biurze syndyka (Biuro przy ul. św. Marka 7-9/2 w Krakowie) i wpłacenie wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej, tj. w kwocie 984 000,00 zł, na rachunek bankowy nr 78 124-122-121124-122-121 (ING Bank Śląski ) oraz dołączenie potwierdzenia przelewu do oferty.

Oferty można składać w terminie do 16 lipca 2026 r. do godziny 15:00 w Kancelarii Notarialnej Notariusz Andrzej Ciba Notariusz Paweł Ciochoń spółka cywilna (ul. Wielopole 16/3, 31-072 Kraków) osobiście lub przesyłką pocztową/kurierską w zamkniętych i zapieczętowanych kopertach, oznaczonych „Konkurs ofert „EKO-PLAN GUSTAW BRZYSZCZ & WOJCIECH ROMANISZYN” spółka jawna w upadłości, sygn. akt KR1S/GUp/99/2023” z dopiskiem „NIE OTWIERAĆ” (decyduje data wpływu).

Protokolarne otwarcie, rozpoznanie ofert i rozstrzygnięcie konkursu nastąpią w Kancelarii Notarialnej Notariusz Andrzej Ciba Notariusz Paweł Ciochoń spółka cywilna przy ul. Wielopole 16/3 w Krakowie w dniu 17 lipca 2026 r. o godz. 12:00.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.