Wróć do listy

Hoczew, podkarpackie

19 100 zł
Działka 0.6144 ha Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 19 100 zł
Miasto Hoczew
Powierzchnia 0.6144 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 1 910 zł
Numer oferty 525668X1231114459
Termin wpłaty wadium 21-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Opis ofertySyndyk osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej  ogłasza pierwszy konkurs pisemny nieograniczony na sprzedaż po najwyższej zaoferowanej cenie, nie niższej niż cena oszacowania. Przedmiotem sprzedaży jest: Udział ¼ części w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, stanowiącej działkę ewidencyjną numer 402 o powierzchni 0,6144 ha położonej w miejscowości Hoczew, gmina Lesko. Dla nieruchomości prowadzona jest Księga Wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X. Szczegółowy operat szacunkowy znajduję się w biurze Syndyka. Wartość przedmiotu konkursu (100% ceny oszacowania) została określona na łączną kwotę 19 100 zł netto. Szczegółowy operat szacunkowy przesłany zostanie podmiotom zainteresowanym udziałem w konkursie po przesłaniu wniosku o jego udostępnienie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Do ceny doliczony zostanie podatek od towarów i usług, o ile będzie on należny. I. Warunkiem uczestnictwa w konkursie ofert jest: 1 Złożenie pisemnej oferty w nieprzeźroczystej zapieczętowanej kopercie z napisem „Pisemny konkurs ofert – KA1K/GUp-s/690/2022 – NIE OTWIERAĆ” w Kancelarii Syndyka w Katowicach, ul. Kilińskiego 16/10, 40-062 Katowice w terminie do dnia 21.07.2026 roku do godziny 15:00. 2 Wpłacenie wadium w wysokości 1 910,00 zł na konto: Bank Spółdzielczy w Tworogu nr 76 8466 0002 0012 2034 3000 0001. 3 Złożenie pisemnych oświadczeń zgodnie z warunkami konkursu. II. Otwarcie ofert i wybór oferenta nastąpi w Kancelarii Syndyka Roberta Sczendziny w Katowicach, przy ul. Jana Kilińskiego 16/10 w dniu 23.07.2026 roku, o godzinie 11;00. III. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu konkursu w tym w szczególności operat szacunkowy i szczegółowy opis nieruchomości udostępnione zostaną oferentom drogą elektroniczną. Udostępnienie ww. informacji nastąpi na wniosek zainteresowanego przesłany na adres @ IV. Oględziny przedmiotu konkursu możliwe są po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Celem umówienia terminu oględzin należy przesłać zapytanie drogą e-mail na wskazany wyżej adres.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.