Włocławek, kujawsko-pomorskie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
| Sygnatura | Km 36/25 |
| Typ licytacji | stacjonarna |
| Termin | FIRST |
| Komornik | Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Damian Barszcz Kancelaria Komornicza nr II we Włocławku |
| Początek | 24.08.2026 08:00 |
| Zakończenie | 24.08.2026 21:59 |
| Przystąpienie do | 22.08.2026 21:59 |
| Cena wywołania | 177 750,00 zł |
| Suma oszacowania | 237 000,00 zł |
| Rękojmia | 23 700,00 zł |
| Adres | Bojańczyka 25/17 |
| Miejscowość | 87-800 Włocławek |
| Województwo | kujawsko-pomorskie |
| Adres | Bojańczyka 25, 87-800 Włocławek |
| Termin | 2026-08-09, godz. 08:00–20:00 |
prawo własności lokalu mieszkalnego, stanowiącego odrębną nieruchomość, położonego pod adresem: 87-800 Włocławek, Bojańczyka 25/17. Lokal nr 17 położony jest na I piętrze budynku i składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki i WC. Całkowita powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 56,60 mkw. Do lokalu przynależny pomieszczenie gospodarcze mieszczące się w piwnicy budynku. Drzwi wejściowe do lokalu warstwowe typowe. Lokal posiada balkon. Budynek, w którym usytuowany jest przedmiotowy lokal, wybudowany został w 1912r. Wykonany jest w technologii tradycyjnej, murowanej. Dach po konstrukcji drewnianej, pokryty blacho-dachówką. Orynnowanie i obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej. Schody o konstrukcji żelbetonowej, wykończone masą lastriko. Stolarka okienna z profili PCV. Stolarka drzwiowa drewniana. Budynek wyposażony jest w instalacje techniczne: wodociągową, kanalizacyjną, elektryczną, gazową i c.o. zasilaną z sieci miejskiej. Stan techniczny budynku dobry. Przedmiotowy budynek znajduje się w centralnej części miasta Włocławka (dzielnica Śródmieście), u zbiegu ulic Bojańczyka i Chopina. Dla lokalu w wydziale wieczystoksięgowym Sądu Rejonowego we Włocławku prowadzona jest księga wieczysta numer XXXX/XXXXXXXX/X. Prawo do w/w lokalu przysługuje dłużnikowi: x
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie