Brodnica, kujawsko-pomorskie
Szczegóły
Opis
| Sygnatura | Km 622/25, Km 622/25, Km 622/25, Km 622/25 |
| Typ licytacji | elektroniczna |
| Termin | SECOND |
| Komornik | Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Brodnicy Alicja Przystalska Kancelaria Komornicza nr II w Brodnicy |
| Początek | 12.08.2026 11:00 |
| Zakończenie | 19.08.2026 11:00 |
| Przystąpienie do | 10.08.2026 21:59 |
| Cena wywołania | 102 000,00 zł |
| Suma oszacowania | 153 000,00 zł |
| Rękojmia | 15 300,00 zł |
| Adres | Ogrodowa 23 |
| Miejscowość | 87-300 Brodnica |
| Województwo | kujawsko-pomorskie |
| Powierzchnia (m²) | 69.72 |
| Pięter w budynku | 1 |
| Forma własności | prawo własności |
| Rok budowy | 1908 |
| Typ domu | szeregowy |
| Adres | Ogrodowa 23, 87-300 Brodnica |
| Termin | 2026-07-28, godz. 10:00–18:00 |
LICYTACJA W CELU ZNIESIENIA WSPÓŁWŁASNOŚCI NIERUCHOMOŚCI
nieruchomość położona : 87-300 Brodnica, Ogrodowa 23, Brodnica, dla której Sąd Rejonowy w Brodnicy V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X [NKW XXXX/XXXXXXXX/X] składająca się z działki gruntu 1065 o pow. 0,0189 ha .
Nieruchomość w Ewidencji Gruntów prowadzonej przez Urząd Miasta w Brodnicy położona jest w obrębie nr 0001 Brodnica, jednostka ewidencyjna : Brodnica , jednostka rejestrowa nr G 1065 , użytek B. Grunt położony jest przy ulicy o nawierzchni utwardzonej, stanowiącej drogę gminną , w odległości około 600m od centrum miasta. W terenie znajdują się media infrastruktury technicznej, sieci wodociągowej , kanalizacji sanitarnej, telefonu i energii. Na gruncie są przyłącza do energii, wody i kanalizacj. Grunt jest zabudowany budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz budynkiem gospodarczym na granicy działki . Grunt jest ogrodzony z trzech stron. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się działki z zabudową mieszkaniową jednorodzinną i gospodarczą. Grunt jest zabudowany budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz budynkiem gospodarczym na granicy działki Budynek mieszkalny: o funkcji mieszkalnej, wybudowany w technologii tradycyjnej, rok budowy : 1908r, pow zabudowy 103m2, pow. użytkowa: 69,72 m2 , 1 kondygnacja , podpiwniczenie: wnęka piwniczna, poddasze: strych, rodzaj zabudowy : zwarta. Stan techniczny budynku : zły Budynek gospodarczy : o funkcji pomocniczej wybudowany w technologii tradycyjnej, rok budowy : 1908r, pow zabudowy 39 m2, pow. użytkowa: 22 m2 , 1 kondygnacja rodzaj zabudowy : wolno stojąca. Stan techniczny budynku : dostateczny. w dziale III księgi wieczystej : - ograniczone prawo rzeczowe służebność osobista ( nieaktualne) - wpis wszczęcia egzekucji z celu zniesienia współwłasności w dziale IV księgi wieczystej : - brak wpisów.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie