Wróć do listy

Kościerzyna, pomorskie

170 000 zł
3 261 zł/m2
Mieszkanie 52,13 m2 2 pokoje 2 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-58%
Zakończona
-58%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 170 000 zł
Miasto Kościerzyna
Powierzchnia 52,13 m2
Województwo pomorskie
Ulica Sikorskiego 6
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 34 000 zł
Numer oferty 525469X1230648401
Termin wpłaty wadium 24-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Miasta Kościerzyna ogłasza pierwszy ustny nieograniczony przetarg na sprzedaż lokalu
mieszkalnego wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, stanowiący własność Gminy Miejskiej
Kościerzyna. Pierwszy ustny nieograniczony przetarg zaplanowany był na dzień 22 maja 2026 r.
i zakończył się wynikiem negatywnym.


ul. Sikorskiego 6 m. 7


Przetarg odbędzie się w dniu 31 lipca 2026 r. o godz. 1100 w siedzibie Urzędu Miasta Kościerzyna,
ul. 3 Maja 9 A, w sali obrad Rady Miasta.

Wadium w wysokości podanej w ogłoszeniu, należy wpłacić w pieniądzu (podając na dowodzie wpłaty
adres lokalu, którego wadium dotyczy) na konto Urzędu Miasta Kościerzyna urządzone w Banku
Spółdzielczym w Kościerzynie, nr 56 8328 0007 2001 0008 0884 0026, najpóźniej w dniu 24 lipca
2026 r. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek Gminy
Miejskiej Kościerzyna

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.