Wróć do listy

Płock, mazowieckie

166 000 zł
6 614 zł/m2
Mieszkanie 25,10 m2 2 pokoje 4 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-25%
Zakończona
-25%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 166 000 zł
Miasto Płock
Powierzchnia 25,10 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Hermana 2
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 16 600 zł
Numer oferty 525358X1230388439
Termin wpłaty wadium 15-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Zarząd Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Płocku,
działając na podstawie art. 11 ust. 2 ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych oraz
Regulaminu przetargu na ustanowienie i przeniesienie odrębnej własności lokalu
w PSML-W
ogłasza w dniu 15.07.2026r. przetarg ofertowy nieograniczony na
ustanowienie odrębnej własności lokalu mieszkalnego położonego
w Płocku w budynku przy ulicy Hermana 2 m. 79
o powierzchni użytkowej 25,10 m2 wraz z pomieszczeniem przynależnym (piwnicą) o pow. 3,20 m2
zlokalizowanego na IV piętrze (budynek 5-kondygnacyjny bez windy), składającego się z 2 pokoi,
kuchni, łazienki z wc, przedpokoju.
Wartość rynkowa lokalu została oszacowana na kwotę 166 000,00 zł (słownie: sto sześćdziesiąt
sześć tysięcy złotych) i stanowi cenę wywoławczą.

W celu obejrzenia i zapoznania się ze stanem technicznym lokalu mieszkalnego przy ulicy Hermana
2 m. 79 należy zgłaszać się do Administracji Osiedla „Tysiąclecia” przy ulicy Tysiąclecia 1, codziennie
oprócz sobót w godz. od 1000 do 1400
- tel. (24) 262-10-85.


Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 16 600,00 zł (słownie:
szesnaście tysięcy sześćset złotych) na konto bankowe nr 80 1020 3974 0000 5002 0005 6382.
Wpłata wadium powinna być dokonana najpóźniej dnia 15.07.2026r. przed otwarciem ofert.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.