Wróć do listy

Wiluki, podlaskie

31 300 zł
Działka 0.0974 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 31 300 zł
Miasto Wiluki
Powierzchnia 0.0974 ha
Województwo podlaskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 3 200 zł
Numer oferty 525357X1230386097
Termin wpłaty wadium 07-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Dubicze Cerkiewne o g ł a s z a

TRZECI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

na sprzedaż niżej wymienionych niezabudowanych nieruchomości stanowiących Mienie Gminy Dubicze Cerkiewne położonych w obrębie geodezyjnym WILUKI gm. Dubicze Cerkiewne

numer działki
32/10

Przetarg odbędzie się dnia 14 lipca 2026r. (wtorek) w Urzędzie Gminy w Dubiczach Cerkiewnych, pok. nr 8

działka nr 31/2 i 32/2 o godzinie 11.00, działka nr 32/10 o godzinie 12.00



Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w ww. wysokości najpóźniej w dniu 7 lipca 2026r. na rachunek bankowy Urzędu Gminy w BS Hajnówka nr 08 8071 0006 0018 8519 2000 0070 (depozyt) - decydująca jest data zaksięgowania wpłaty na rachunku Urzędu Gminy – tytułem: wadium na przetarg, sprzedaż działki Wiluki nr …...

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.