Wróć do listy

Gdynia, Działki Leśne

378 148 zł
8 536 zł/m2
Mieszkanie 44,30 m2 Kawalerka 4 piętro Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-43%
Zakończona
-43%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 378 148 zł
Miasto Gdynia
Powierzchnia 44,30 m2
Województwo pomorskie
Ulica Śląska 33/64
Liczba pokoi 1
Piętro 4
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 37 815 zł
Numer oferty 525342X1230350967
Termin wpłaty wadium 03-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza „na podstawie art. 311 ust. 1 ustawy z dnia 28 lutego 2003 roku prawo upadłościowe (Dz. U. Nr 60 poz. 535 z późn. zm.) oraz na warunkach określonych Regulaminem Konkursu zatwierdzonym przez sędziego-komisarza postanowieniem zapadłym w dniu 05 czerwca 2026 roku w sprawie GD1G/GUp/77/2024 (dalej zwany Regulaminem) ogłasza pisemny nieograniczony konkurs ofertowy na sprzedaż nieruchomości obejmującej:LOKAL STANOWIĄCY ODRĘBNĄ NIERUCHOMOŚĆ - prawo własności lokalu mieszkalnego położonego w Gdyni przy ulicy Śląskiej 33/64, województwo pomorskie, o powierzchni 44,30 m2 wraz z pomieszczeniem przynależnym (piwnica) o powierzchni 2,70 m2, łącznej powierzchni 47m2, dla którego to SĄD REJONOWY W GDYNI, V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.za cenę wywoławczą nie niższą niż kwota 378 147,60 zł (słownie: trzysta siedemdziesiąt osiem tysięcy sto czterdzieści siedem złotych 60/100).Oferty należy składać do dnia 03 sierpnia 2026 roku osobiście w biurze Syndyka mieszczącym się w Gdyni 81-575, ul. Starodworcowa 14, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 14.00 lub za pośrednictwem poczty. Oferty należy składać w zapieczętowanych kopertach, w sposób uniemożliwiający zapoznanie się z ich treścią. OFERTA MUSI BYĆ ZGODNA Z §7 REGULAMINU KONKURSU I ZAWIERAĆ WSZYSTKIE WSKAZANE OŚWIADCZENIA Kopertę należy zaadresować:Syndyk Renata Piętkaul. Starodworcowa 14, 81-575 Gdyniasygnatura akt GD1G/GUp/77/2024KONKURS – OFERTA NABYCIA LOKALU MIESZKALNEGO ŚLĄSKA GDYNIA Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wpłacenie wadium w wysokości 37 815 zł (słownie: trzydzieści siedem tysięcy osiemset piętnaście złotych 00/100)Wadium płatne jest przelewem na rachunek bankowySyndyk Renata Piętkaul. Starodworcowa 14RACHUNEK Alior Bank Spółka Akcyjna.: 59 2490 0005 0000 4600 0022 7896W tytule przelewu proszę o dopisek „wadium – nieruchomość lokalowa mieszkalna ul. Śląska” GDYNIA (GD1G/GUp/77/2024). Wadium należy wpłacić najpóźniej do dnia złożenia oferty pod rygorem od­rzucenia oferty. Za termin wpłaty uważany jest termin wpływu wadium na wskazany w §6 ust. 1 rachunek bankowy. 1.        Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi na posiedzeniu jawnym dnia 05 sierpnia 2026 roku o godzinie 13:00 w Kancelarii Syndyka mieszczącej się w ul. Starodworcowa 14, 81-575 Gdynia. Sprzedaż i nabycie nieruchomości nastąpi w takim stanie, w jakim znajdują się one w dacie sprzedaży. Organizatorem konkursu jest syndyk masy upadłości Renata Piętka nr licencji 1310 z siedzibą ul. Starodworcowa 14, 81-575 GdyniaLink do pełnego regulaminu konkursu, operatu szacunkowego biegłego oraz zdjęć wymienionej nieruchomości:https://1drv.ms/f/c/98b9bb4e5fd01c61/IgDMvsOoqSRRSq1Si872En7SAbVnI7HbG6mOfXYNgCnBuDY?e=O6EPnNPrzedmiot Konkursu ofert można oglądać, po uzgodnieniu terminu wizyty pod numerem telefonu 536-981-555 od daty ukazania się ogłoszenia do dnia poprzedzającego ostatni dzień składania ofert od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 14.00.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.