Wróć do listy

Długa, warmińsko-mazurskie

66 000 zł
Działka 1.97 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 66 000 zł
Miasto Długa
Powierzchnia 1.97 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 8 800 zł
Numer oferty 525255X1230147213
Termin wpłaty wadium 22-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 430/24
Typ licytacjistacjonarna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bartoszycach Łukasz Sęk Kancelaria Komornicza nr II w Bartoszycach
Początek23.07.2026 10:20
Zakończenie23.07.2026 21:59
Przystąpienie do22.07.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania66 000,00 zł
Suma oszacowania88 000,00 zł
Rękojmia8 800,00 zł
Adres nieruchomości
Miejscowość11-210 Długa
Województwowarmińsko-mazurskie
Dane nieruchomości
Forma własnościprawo własności
Typ działkiinna
Oględziny nieruchomości
KontaktKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bartoszycach Łukasz Sęk Kancelaria Komornicza nr II w Bartoszycach
AdresWarszawska 8, 11-200 Bartoszyce
Termin2026-07-08, godz. 10:00–12:00
Opis

Nieruchomość gruntowa

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.