Wróć do listy

Niedźwiada Duża, lubelskie

71 846 zł
Działka 2.11 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 71 846 zł
Powierzchnia 2.11 ha
Województwo lubelskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 9 579 zł
Numer oferty 525179X1229969221
Termin wpłaty wadium 17-08-2026 Co to znaczy?

Opis

zanowni Państwo,
informuję o sprzedaży w drodze licytacji publicznej nieruchomości stanowiącej:

2) działka o numerze 90/1 o powierzchni 2,1100 ha (łąki trwałe, grunty orne, grunty pod
rowami) położona w miejscowości Żmijowiska, obręb 0026 Żmijowiska, gmina Wilków
dla której Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi
księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X
Wartość szacunkowa nieruchomości: 95 794,00 zł
Cena wywołania 71 846,00 zł
Wadium 9 579,40 zł
Termin 18 sierpnia 2026 r., godz. 10:00
Miejsce siedziba Urzędu Skarbowego w Opolu Lubelskim, ul. Piłsudskiego 12, pok. Nr 3,
parter.
Warunkiem przystąpienia do licytacji nieruchomości jest wpłata wadium.
Wadium proszę wpłacić na rachunek bankowy nr NBP O/O Lublin nr 34 1010 1339
0021 2113 9120 0000. W treści przelewu proszę zamieścić: wadium

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.