Wróć do listy

Niedźwiada Duża, lubelskie

4 368 zł
Działka 0.14 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 4 368 zł
Powierzchnia 0.14 ha
Województwo lubelskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 582 zł
Numer oferty 525178X1229966879
Termin wpłaty wadium 17-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Szanowni Państwo,
informuję o sprzedaży w drodze licytacji publicznej nieruchomości stanowiącej:
1) działka o numerze 365 o powierzchni 0,1400 ha (sady) położona w miejscowości
Kolonia Wrzelów, obręb 0021 Kolonia Wrzelów, gmina Wilków dla której Sąd Rejonowy
w Opolu Lubelskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze
XXXX/XXXXXXXX/X

Wartość szacunkowa nieruchomości: 5 824,00 zł
Cena wywołania 4 368,00 zł
Wadium 582,40 zł



Termin 18 sierpnia 2026 r., godz. 10:00
Miejsce siedziba Urzędu Skarbowego w Opolu Lubelskim, ul. Piłsudskiego 12, pok. Nr 3,
parter.
Warunkiem przystąpienia do licytacji nieruchomości jest wpłata wadium.
Wadium proszę wpłacić na rachunek bankowy nr NBP O/O Lublin nr 34 1010 1339
0021 2113 9120 0000. W treści przelewu proszę zamieścić: wadium
XXXX/XXXXXXXX/X.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.