Wróć do listy

Kozłówka, lubelskie

23 175 zł
Działka 0.22 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 23 175 zł
Miasto Kozłówka
Powierzchnia 0.22 ha
Województwo lubelskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 3 090 zł
Numer oferty 525118X1229826359
Termin wpłaty wadium 20-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Szanowni Państwo,
informuję o sprzedaży w drodze licytacji publicznej nieruchomości gruntowej niezabudowanej; działki
ewidencyjne nr: 159 i 1032 położone w obrębie Kozłówka, gmina Kamionka, powiat lubartowski.
Sąd Rejonowy w Lubartowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi dla tej nieruchomości księgę wieczystą
nr XXXX/XXXXXXXX/X.


Termin: 21 lipca 2026r., godz. 11:00
Miejsce: Urząd Skarbowy w Lubartowie, ul. Legionów 55; pok. 308 ( sala konferencyjna, II piętro )
Oszacowana wartość rynkowa nieruchomości:
działka 1032 – 30.900,00 zł.


Cena wywołania ( 3/4 wartości szacunkowej ):
działka 1032 – 23.175,00 zł.



Wadium
Warunkiem przystąpienia do licytacji nieruchomości jest wpłata wadium, które wynosi jedną dziesiątą części
oszacowanej wartości nieruchomości, tj.
działka 1032 – 3.090,00 zł.


Wadium proszę wpłacić na rachunek sum depozytowych Urzędu Skarbowego w Lubartowie
nr 87 1010 1339 0110 7713 9120 0000. W treści przelewu proszę zamieścić: „wadium”, numer księgi
wieczystej i działki , której wpłata dotyczy.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.