Wróć do listy

Sokołów Małopolski, podkarpackie

320 000 zł
Działka 0.1635 ha 2 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 320 000 zł
Powierzchnia 0.1635 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 32 000 zł
Numer oferty 524982X1229507847
Termin wpłaty wadium 17-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Gminy i Miasta w Sokołowie Małopolskim ogłasza przetarg ustny nieograniczony /licytację/ na sprzedaż działek budowlanych, niezabudowanych, oznaczone w ewidencji gruntów numerami:

kompleks działek nr 6203 i nr 6204 o łącznej powierzchni 0,1635 ha, położone w Sokołowie Małopolskim, obj. KW nr XXXX/XXXXXXXX/X, stanowiące własność Gminy i Miasta Sokołów Małopolski, przeznaczone w MPZP pod zabudowę usługowo-handlową.
Działki będące przedmiotem przetargu nie są obciążone i nie są przedmiotem żadnych zobowiązań. Natomiast zgodnie z §8 MPZP przez działkę mogą być przeprowadzane sieci infrastruktury wodociągowej, kanalizacyjnej, kanalizacji burzowej i elementów oświetlenia. W chwili obecnej na przedmiotowych działkach w części pomiędzy krawędziami jezdni i nieprzekraczalnymi lub obowiązującymi liniami zabudowy, projektowana jest sieć wodociągowa oraz kanalizacyjna.

Termin przetargu wyznacza się na dzień 21 lipca 2026 r. o godz. 1000 dla nieruchomości obejmujących działki nr 6203 i 6204 w Urzędzie Gminy i Miasta w Sokołowie Małopolskim /pokój nr 2/.

Cenę wywoławczą dla działki nr:

6203 i 6204 ustala się na kwotę 320 000,00 złotych, wadium na kwotę 32 000,00 złotych, postąpienie na kwotę minimum – 3 200,00 zł.
Warunkiem dopuszczenia do przetargu jest uiszczenie wadium. Wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej nieruchomości należy wpłacić na konto nr 08 9182 0006 0000 0390 2000 0390 do dnia 17 lipca 2026 r. W tytule wpłaty wadium należy podać numer działek, położenie oraz imię i nazwisko lub nazwę firmy zamierzającej nabyć nieruchomość. Wpłacone wadium powinno znajdować się w dniu 17 lipca 2026 r. na koncie Urzędu Gminy i Miasta w Sokołowie Małopolskim.

Do wylicytowanej kwoty doliczy się 23 % podatku VAT.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.