Wróć do listy

Blizne, podkarpackie

68 400 zł
Działka 0.21 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 68 400 zł
Miasto Blizne
Powierzchnia 0.21 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 3 420 zł
Numer oferty 524973X1229486769
Termin wpłaty wadium 03-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Starosta Brzozowski

ogłasza, że w dniu 6 sierpnia 2026 roku o godz. 1000 w Starostwie Powiatowym
w Brzozowie przy ulicy 3 – go Maja 51, pok. nr 37 odbędzie się ustny nieograniczony przetarg, którego przedmiotem będzie sprzedaż nieruchomości położonej w miejscowości Blizne, gm. Jasienica Rosielna, stanowiącej niezabudowaną działkę nr 3012 o pow. 0,21 ha /ŁIII - 0,21 ha/, objętej księgą wieczystą XXXX/XXXXXXXX/X, prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Brzozowie.

Nieruchomość ta nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Jasienica Rosielna ani decyzją o warunkach zabudowy, a według Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Jasienica Rosielna działka położona jest częściowo w obszarze potencjalnego rozwoju mieszkalnictwa, w pozostałej części w terenach rolnych i zalewowych.

Po zbyciu nie przewiduje się zmiany sposobu wykorzystania nieruchomości.

Nieruchomość wolna jest od ciężarów, ograniczeń i hipotek.

Cena wywoławcza nieruchomości w przetargu wynosi 68 400,00 zł (słownie: sześćdziesiąt osiem tysięcy czterysta złotych).

W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i prawne, jeżeli w terminie do dnia
3 sierpnia 2026 r. wpłacą wadium. Wadium winno być wniesione w pieniądzu, w wysokości 5 % ceny nieruchomości – 3 420,00 zł.

Wadium należy wpłacić na konto Starostwa Powiatowego w Brzozowie założone
w Banku PEKAO S.A. nr: 13 1240 2324 1111 0010 4331 2989 z dopiskiem „wadium na zakup dz. nr 3012, Blizne, imię i nazwisko uczestnika przetargu”. W podanej dacie środki finansowe powinny znajdować się na koncie Starostwa.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.