Wróć do listy

Załuski, mazowieckie

200 000 zł
1 227 zł/m2
Dom 163,00 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 200 000 zł
Miasto Załuski
Powierzchnia 163,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica 1 Maja 4 lok. 27
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 10 000 zł
Numer oferty 524881X1229271305
Termin wpłaty wadium 22-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert pisemnych na kupno zabudowanej nieruchomości, stanowiącej działkę nr 126, o pow. 0,5 ha, położonej w miejscowości Załuski, gmina Załuski w powiecie płońskim, w województwie mazowieckim, dla której Sąd Rejonowy w Płońsku, Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr L1L/00021902/7. O wyborze oferty będzie decydowała najwyższa zaproponowana cena, przy czym nie może być mniejsza niż kwota 200.000,00 zł (dwieście tysięcy). Warunkiem przyjęcia oferty jest wpłacenie wadium w kwocie 10.000,00 zł na konto masy upadłości nr 15 1020 1097 0000 7202 0292 6889. Wpłata kwoty wadium musi zostać odnotowana na ww. koncie przed dniem otwarcia ofert. Pisemną ofertę kupna zawierającą dokładne dane oferenta, w tym nazwy, adresu, telefonu, adresu mailowego i proponowanej ceny oraz dowodu wpłaty wadium, należy przesyłać w zamkniętej kopercie lub składać osobiście w Kancelarii Syndyka przy ul. A1. 1 Maja 4 lok. 27, 62-510 Konin (czynne w godz. 9.00-14.00), w terminie do 22.07.2026 r., do godz. 12.00. Komisyjne otwarcie ofert nastąpi 22.07.2026 r. o godz. 12.10. Syndyk zastrzega sobie prawo odwołania sprzedaży bez podania przyczyny. Informacje o przedmiocie i warunkach sprzedaży oraz regulamin sprzedaży można uzyskać w Kancelarii Syndyka lub telefonicznie – 63 243 88 51 lub 60*******86 lub e-mailowo.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.