Wróć do listy

Skierbieszów, lubelskie

8 110 zł
Działka 0.12 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 8 110 zł
Miasto Skierbieszów
Powierzchnia 0.12 ha
Województwo lubelskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 811 zł
Numer oferty 524820X1229128443
Termin wpłaty wadium 24-07-2026 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY SKIERBIESZÓW
ogłasza III przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości

Obręb: SKIERBIESZÓW
działka nr 2970 o pow. 0,12 ha - cena wywoławcza 8.110,00 zł Do kwoty 3.378,63 zł zostanie doliczony podatek VAT 23% (zabudowa zagrodowa wg MPZP).

Przetarg odbędzie się dnia 29 lipca 2026 roku o godz. 10:00
w Urzędzie Gminy Skierbieszów pok. 5.

Warunkiem przystąpienia nieruchomości
do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10% ceny wpływu na konto Gminy) dnia 24.07.2026r. na konto Gminy Skierbieszów (decyduje data nr 57964410592002590000710007. Na dowodzie wpłaty należy dopisać nr działki i jej położenie.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.