Wróć do listy

Hucisko Nienadowskie, podkarpackie

29 980 zł
Działka 0.526 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 29 980 zł
Powierzchnia 0.526 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 2 998 zł
Numer oferty 524783X1229041789
Termin wpłaty wadium 20-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Miasta i Gminy Dubiecko ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Miasta i Gminy Dubiecko.

Hucisko Nienadowskie

427/6



Przetarg odbędzie się w dniu 22.07.2026 r. o godz. 1115 w Urzędzie Miasta i Gminy Dubiecko pokój nr 12, wpłata wadium do 20.07.2026 r.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.