Hucisko Nienadowskie, podkarpackie
Szczegóły
Opis
podaje do publicznej wiadomości, że ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Miasta i Gminy Dubiecko.
Hucisko Nienadowskie
427/4
Przetarg odbędzie się w dniu 22.07.2026 r. o godz. 1100 w Urzędzie Miasta i Gminy Dubiecko pokój nr 12, wpłata wadium do 20.07.2026 r.
Nieruchomość jest wolna od obciążeń i zobowiązań. Nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Dubiecko. Dla nieruchomości nie wydano decyzji o warunkach zabudowy.
Wadium ustala się w wysokości 10% ceny wywoławczej, tj. 3894,00 zł. W przetargu mogą brać udział krajowe osoby fizyczne i prawne, które wniosły wadium na warunkach określonych w niniejszym ogłoszeniu. Osoby biorące udział w przetargu powinny zapoznać się ze stanem prawnym i granicami nieruchomości będącej przedmiotem przetargu przed przystąpieniem do niego. Cena sprzedaży nieruchomości płatna, najpóźniej na trzy dni przed planowanym zawarciem notarialnej umowy sprzedaży. Wadium w w/w wysokości należy wnieść przelewem, najpóźniej do dnia 20.07.2026 r. na rachunek Urzędu Miasta i Gminy Dubiecko nr 44 9093 1020 2002 0200 0026 0005 w Banku Spółdzielczym Dynów, Oddział w Dubiecku, przy czym za datę wpłaty uważa się datę wpływu środków na podany wyżej rachunek bankowy
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie