Wróć do listy

Warszawa, Śródmieście

389 250 zł
10 158 zł/m2
Mieszkanie 38,32 m2 2 pokoje 5 piętro Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-49%
Zakończona
-49%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 389 250 zł
Miasto Warszawa
Powierzchnia 38,32 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Jana Pawła Ii 67
Liczba pokoi 2
Piętro 5
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 51 900 zł
Numer oferty 524655X1228742013
Termin wpłaty wadium 03-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 238/23
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Woli w Warszawie Anna Kuniczuk Kancelaria Komornicza nr IX w Warszawie
Początek05.08.2026 08:00
Zakończenie12.08.2026 08:00
Przystąpienie do03.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania389 250,00 zł
Suma oszacowania519 000,00 zł
Rękojmia51 900,00 zł
Adres nieruchomości
AdresAl. Jana Pawła II 67/29
Miejscowość01-038 Warszawa
Województwomazowieckie
Oględziny nieruchomości
AdresAl. Jana Pawła II 67, 01-038 Warszawa
Termin2026-07-21, godz. 10:00–18:00
Opis

spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 38,32 m2,

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.