Wróć do listy

Sulejówek, mazowieckie

401 250 zł
9 898 zł/m2
Mieszkanie 40,54 m2 Kawalerka 2 piętro Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 401 250 zł
Miasto Sulejówek
Powierzchnia 40,54 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Aleja Piłsudskiego 76A
Liczba pokoi 1
Piętro 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 53 500 zł
Numer oferty 524652X1228734987
Termin wpłaty wadium 08-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 525/24
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mińsku Mazowieckim Mirosław Dziedzic Kancelaria Komornicza nr I w Mińsku Mazowieckim
Początek11.08.2026 08:00
Zakończenie18.08.2026 08:00
Przystąpienie do08.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania401 250,00 zł
Suma oszacowania535 000,00 zł
Rękojmia53 500,00 zł
Adres nieruchomości
AdresAl.Piłsudskiego 76A/38
Miejscowość05-070 Sulejówek
Województwomazowieckie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)40.54
Liczba pokoi2
Piętro2
Pięter w budynku4
Forma własnościprawo własności
Rok budowy2014
Pomieszczeniaaneks kuchenny, łazienka, balkon
Mediasiła, kanalizacja, woda
Oględziny nieruchomości
AdresAl.Piłsudskiego 76A, 05-070 Sulejówek
Termin2026-07-27, godz. 10:00–16:00
Opis

Nieruchomość - lokal mieszkalny składa sie z pokoju z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki z wc i przedpokoju. Nieruchomość położona jest na 2 piętrze ( III kondygnacja ) o powierzchni 40,54 m2. Numer KW: XXXX/XXXXXXXX/X

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.