Wróć do listy

Świnoujście, zachodniopomorskie

1 218 000 zł
1 218 000 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 1 218 000 zł
Miasto Świnoujście
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Strzelecka 42
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 162 400 zł
Numer oferty 524644X1228716251
Termin wpłaty wadium 19-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 385/25
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Świnoujściu Rafał Jagiełło Kancelaria Komornicza nr II w Świnoujściu
Początek21.08.2026 10:00
Zakończenie28.08.2026 10:00
Przystąpienie do19.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania1 218 000,00 zł
Suma oszacowania1 624 000,00 zł
Rękojmia162 400,00 zł
Adres nieruchomości
AdresStrzelecka 42
Miejscowość72-600 Świnoujście
Województwozachodniopomorskie
Oględziny nieruchomości
AdresStrzelecka 42, 72-600 Świnoujście
Termin2026-08-14, godz. 12:00–13:00
Opis

dom w zabudowie szeregowej

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.