Wróć do listy

Rybnik, Smolna

1 190 868 zł
9 118 zł/m2
Dom 130,60 m2 Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 1 190 868 zł
Miasto Rybnik
Powierzchnia 130,60 m2
Województwo śląskie
Ulica Poprzeczna 36
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 158 782 zł
Numer oferty 524638X1228702199
Termin wpłaty wadium 29-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaGKm 39/25
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rybniku Robert Porada Kancelaria Komornicza nr VIII w Rybniku
Początek31.07.2026 10:00
Zakończenie07.08.2026 10:00
Przystąpienie do29.07.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania1 190 868,17 zł
Suma oszacowania1 587 824,22 zł
Rękojmia158 782,42 zł
Adres nieruchomości
AdresPoprzeczna 36
Miejscowość44-200 Rybnik
Województwośląskie
Oględziny nieruchomości
AdresPoprzeczna 36, 44-200 Rybnik
Termin2026-07-16, godz. 09:00–15:00
Opis

Nieruchomość o powierzchni 0,0653 ha, zabudowana jest wolnostojącym, murowanym budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, piętrowym, podpiwniczonym o powierzchni użytkowej 130,60 m2, który na podstawie pozwolenia z 2019 roku został poddany generalnej przebudowie. Na działce znajduje sie też wolnostojący murowany budynek mieszkalno-garażowy, piętrowy nie podpiwniczony o powierzchni użytkowej 71,40 m2, który również został przebudowany oraz nadbudowany z budynku gospodarczego. Stan techniczny budynków jest bardzo dobry, a standard wykończenia wysoki. Działka gruntu posiada kształt zbliżony do kwadratu, jest płaska, częściowo ogrodzona (brak ogrodzenia od frontu budynku) oraz porośnięta trawa, krzewami i kilkoma drzewami. Podejście do budynku mieszkalnego utwardzone jest betonowymi płytami chodnikowymi, natomiast do budynku mieszkalno-garażowego betonem. Stan zagospodarowania działki jest dobry. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się budynki mieszkalne jednorodzinne. Niedaleko znajduje się ścisłe centrum, sklepy spożywcze, wielobranżowe, w tym również duże centrum handlowe "Plaza", różne punkty usługowe, przedszkole, szkoła, kościół a także przystanek komunikacji miejskiej. Położenie nieruchomości określono jako bardzo dobre.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.