Liszkowo, wielkopolskie
Szczegóły
Opis
ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej
oznaczonej numerem ewidencyjnym 113/1, obręb Liszkowo
Nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w miejscowości Liszkowo, gmina Łobżenica, powiat pilski,
województwo wielkopolskie. Działka ma kształt nieregularny (zbliżony do trapezu), teren w miarę płaski,
posiada dostęp do drogi publicznej – gruntowej – oznaczonej numerem działki 116/1. W bezpośrednim
sąsiedztwie znajduje się zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna.
Cena wywoławcza nieruchomości gruntowej niezabudowanej wynosi 121 500,00 złotych + obowiązujący
podatek VAT (słownie: sto dwadzieścia jeden tysięcy pięćset złotych 00/100).
Wadium wynosi 12 150,00 zł (słownie: dwanaście tysięcy sto pięćdziesiąt złotych 00/100).
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w formie pieniężnej w wysokości jak wyżej,
w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 lipca 2026 roku włącznie, na rachunek bankowy 65 8938 0006 0000
1397 2000 0017 Bank Spółdzielczy w Łobżenicy
TERMIN I MIEJSCE PRZETARGU
Przetarg odbędzie się w dniu 17 lipca 2026 roku w siedzibie Urzędu Miejskiego Gminy Łobżenica, przy ulicy
Sikorskiego 7, sala numer 9 (parter) o godz. 9:00.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie