Wróć do listy

Wola Zagrodnia, mazowieckie

5 000 zł
Działka 0.0958 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 5 000 zł
Powierzchnia 0.0958 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 1 000 zł
Numer oferty 524475X1228320453
Termin wpłaty wadium 14-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 5 000,00 zł

Powierzchnia: 0,0958 ha

Typ nieruchomości: rolna



Data przetargu: 2026-07-17

Data publikacji: 2026-07-03

Data zakończenia publikacji: 2026-07-17

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: ZSI.WAR.SGZ.4240.669.1.669.2026.IM.3022001

Oddział terenowy KOWR: OT Warszawa

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): MAZOWIECKIE , szydłowiecki , Chlewiska , Wola Zagrodnia


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.