Wróć do listy

Jelenin, zachodniopomorskie

65 000 zł
Działka 0.5087 ha 2 działek Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 65 000 zł
Miasto Jelenin
Powierzchnia 0.5087 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 9 750 zł
Numer oferty 524427X1228208037
Termin wpłaty wadium 03-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 1795/25, Km 1795/25
Typ licytacjielektroniczna
TerminSECOND
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gryfinie Jacek Karpierz Kancelaria Komornicza nr II w Gryfinie
Początek05.08.2026 10:00
Zakończenie12.08.2026 10:00
Przystąpienie do03.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania65 000,00 zł
Suma oszacowania97 500,00 zł
Rękojmia9 750,00 zł
Adres nieruchomości
Miejscowość74-500 Jelenin
Województwozachodniopomorskie
Oględziny nieruchomości
Termin2026-07-21, godz. 09:00–13:00
Opis

nieruchomość gruntowa w postaci działki nr 345/10 oraz 345/26 o pow. 0,5087 Ha

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.