Wróć do listy

Stara Wieś, podkarpackie

17 750 zł
Działka 0.3048 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 17 750 zł
Miasto Stara Wieś
Powierzchnia 0.3048 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 1 800 zł
Numer oferty 524265X1227828633
Termin wpłaty wadium 14-07-2026 Co to znaczy?

Opis

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza III publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości wchodzących w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa wyszczególnionych w wykazie
nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży z dnia 08.04.2026r.
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
1. Przedmiotem sprzedaży są niżej wymienione nieruchomości położone w województwie podkarpackim,
powiat brzozowski, gm. Brzozów, obręb STARA WIEŚ



numer działki 6783


Przetargi na sprzedaż ww. nieruchomości odbędą się w dniu 17.07.2026r.
o godzinie 12:40 w siedzibie Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa
Sekcji Zamiejscowej w Krośnie, ul. Bieszczadzka 1, p. IV pokój 415

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.