Wróć do listy

Wólka Orłowska, warmińsko-mazurskie

8 200 zł
Działka 0.039 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 8 200 zł
Powierzchnia 0.039 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 820 zł
Numer oferty 524181X1227631905
Termin wpłaty wadium 20-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 8 200,00 zł

Powierzchnia: 0,0390 ha

Typ nieruchomości: rolna



Data przetargu: 2026-07-21

Data publikacji: 2026-07-02

Data zakończenia publikacji: 2026-07-22

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: OLS.WGZ.DZ.4240.33.2025.SN.47

Oddział terenowy KOWR: OT Olsztyn

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): WARMIŃSKO-MAZURSKIE , nidzicki , Nidzica , Wólka Orłowska


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.