Wróć do listy

Chwałki, świętokrzyskie

16 800 zł
Działka 0.0265 ha Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 16 800 zł
Miasto Chwałki
Powierzchnia 0.0265 ha
Województwo świętokrzyskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 2 240 zł
Numer oferty 524104X1227451571
Termin wpłaty wadium 27-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 354/20
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sandomierzu Jacek Korman Kancelaria Komornicza nr I w Sandomierzu
Początek29.07.2026 10:00
Zakończenie05.08.2026 10:00
Przystąpienie do27.07.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania16 800,00 zł
Suma oszacowania22 400,00 zł
Rękojmia2 240,00 zł
Adres nieruchomości
Miejscowość27-641 Chwałki
Województwoświętokrzyskie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)265
Forma własnościprawo własności
Mediakanalizacja, woda, gaz
Typ działkiinna
Oględziny nieruchomości
Termin2026-07-14, godz. 12:00–13:00
Opis

Nieruchomość stanowi działkę niezabudowaną, nr ewidencyjny 393/30 o pow. 0,0265 ha. Nieruchomość położona w obrębie 0002 Chwałki gmina Obrazów powiat sandomierski. Działka ma kształt nieregularny wieloboczny jest to wydłużony wąski pasek gruntu, który nie nadaje się do jakiejkolwiek zabudowy. Cechy geometryczne niekorzystne. Nieruchomość może być wykorzystana jedynie na poprawę warunków zagospodarowania działek przyległych. W dniu oględzin przedmiotowa działka obejmowała niezabudowaną nieruchomość o charakterze drogowym. Nieuprawiana rolniczo. Działka rozciąga nie na długości około 85m. Szerokość granicy zachodniej około 5m, szerokość granicy wschodniej około 4m. Wzdłuż granicy południowej na odcinku około 40m przylega do działki nr 393/31 która również stanowi przedmiot wyceny. Działki tworząc jednolitą całość. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej krótszym bokiem wzdłuż granicy zachodniej przylega bezpośrednio do drogi publicznej – ul. Brzozowej. W dniu oględzin teren nieruchomości niezagospodarowany porośnięty trawą oraz krzewami. Przez działkę przebiega sieć wodociągowa gminna, gaz ziemny oraz kanalizacja sanitarna gminna. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Obrazów zgodnie z którym leży na terenach przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.