Wróć do listy

Bytom, śląskie

116 700 zł
1 451 zł/m2
Mieszkanie 80,45 m2 2 pokoje Parter Licytacja komornicza Udział % E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 116 700 zł
Miasto Bytom
Powierzchnia 80,45 m2
Województwo śląskie
Ulica Moniuszki 28
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 15 560 zł
Numer oferty 524080X1227395363
Termin wpłaty wadium 05-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 334/25
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bytomiu Krzysztof Zembrzuski Kancelaria Komornicza nr XII w Bytomiu
Początek07.08.2026 07:00
Zakończenie14.08.2026 07:00
Przystąpienie do05.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania116 700,00 zł
Suma oszacowania155 600,00 zł
Rękojmia15 560,00 zł
Adres nieruchomości
AdresMoniuszki 28/4
Miejscowość41-902 Bytom
Województwośląskie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)80.45
Liczba pokoi2
Forma własnościprawo własności
Pomieszczeniakuchnia, łazienka, WC, pomieszczenie gospodarcze
Mediakanalizacja, woda, gaz
Oględziny nieruchomości
AdresMoniuszki 28, 41-902 Bytom
Termin2026-08-06, godz. 09:00–09:15
Opis

Udział w wysokości 1/2 własności nieruchomości w postaci lokalu mieszkalnego składający się z dwóch POKOI, KUCHNI, ŁAZIENKA Z WC, PRZEDPOKÓJ oraz POMIESZCZENIE GOSPODARCZE. Łączna powierzchnia lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych wynosi 80,45 M2. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 73,91 m2. Przedpokój stanowi centralną część komunikacyjną, z którego dostępne są wszystkie pomieszczenia.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.