Wróć do listy

Bonin, zachodniopomorskie

139 573 zł
2 671 zł/m2
Mieszkanie 52,25 m2 2 pokoje Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-59%
Zakończona
-59%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 139 573 zł
Miasto Bonin
Powierzchnia 52,25 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica 6
Liczba pokoi 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 20 936 zł
Numer oferty 524078X1227390679
Termin wpłaty wadium 28-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 192/20
Typ licytacjielektroniczna
TerminSECOND
KomornikZastępca Przemysława Jurgi Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Koszalinie Marek Gasiński Kancelaria Komornicza nr VI w Koszalinie
Początek30.07.2026 10:00
Zakończenie06.08.2026 10:00
Przystąpienie do28.07.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania139 573,33 zł
Suma oszacowania209 360,00 zł
Rękojmia20 936,00 zł
Adres nieruchomości
AdresBonin 6/5
Miejscowość76-009 Bonin
Województwozachodniopomorskie
Dane nieruchomości
Forma własnościprawo własności
Pomieszczeniapiwnica, kuchnia, łazienka
Mediawoda, kanalizacja
Oględziny nieruchomości
AdresBonin 6, 76-009 Bonin
Termin2026-07-15, godz. 10:00–14:00
Opis

dwa pokoje, kuchnia, łazienka, WC, przedpokój oraz piwnica o łącznej powierzchni 52,25 m2

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.