Wróć do listy

Gdynia, Śródmieście

379 000 zł
7 032 zł/m2
Mieszkanie 53,90 m2 3 pokoje Parter Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-59%
Zakończona
-59%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 379 000 zł
Miasto Gdynia
Powierzchnia 53,90 m2
Województwo pomorskie
Ulica 3 Maja 36
Liczba pokoi 3
Piętro parter
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 18 950 zł
Numer oferty 524024X1227264211
Termin wpłaty wadium 14-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Zarząd SM "BAŁTYK" w Gdyni, ul. Zgoda 8 ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na warunkach odrębnej własności lokali przy:
1. ul. 3 Maja 36/1 - o pow. użytk. 53,90 m2 (pom. przynależne 1,80 m2), pater/11 (3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój).
Cena wywoławcza 379.000,00 zł.
Ww. mieszkanie wymaga remontu. Można je obejrzeć po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu z Administracją Osiedla, która znajduje się w Gdyni przy ul. Warszawskiej 23A, tel. 58/621-92-42.
Przetarg odbędzie się w dniu 15.07.2026 roku o godz. 12:00 w siedzibie Spółdzielni przy ul. Zgoda 8, pok. 109. Oferty wraz z odcinkiem wpłaty wadium oraz oświadczeniem o zapoznaniu się z Regulaminem przetargu należy składać w sekretariacie Spółdzielni, pok. 112 w terminie do 14.07.2026 roku do godz. 15.00 w dwóch kopertach. Jedna zawierająca ofertę, opatrzona imieniem i nazwiskiem oferenta oraz wskazaniem lokalu, na który jest złożona. Kopertę tę należy umieścić w drugiej kopercie zaklejonej i opisanej „OFERTA PRZETARGOWA NA LOKALE MIESZKALNE".
Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 5% ceny wywoławczej na konto Spółdzielni - Bank Millennium Nr 39 1160 2202 0000 0000 9103 9355. Wadium wpłacone przez osobę, która wygrała przetarg, zaliczone zostanie na poczet oferowanej ceny nabycia lokalu. Wadium podlega zwrotowi, na wskazane konto, w terminie 3 dni, w przypadku niewygrania przetargu lub jego unieważnienia.
Spółdzielnia zachowa wadium, jeżeli wygrywający przetarg nie dokona wpłaty ceny sprzedaży w określonym terminie.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.