Wróć do listy

Dobiesław, zachodniopomorskie

116 000 zł
Działka 0.1641 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 116 000 zł
Miasto Dobiesław
Powierzchnia 0.1641 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 11 600 zł
Numer oferty 524019X1227252501
Termin wpłaty wadium 22-07-2026 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY DARŁOWO

O G Ł A S Z A

I PUBLICZNY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCEJ WŁASNOŚĆ GMINY



DOBIESŁAW działka nr 263/5 o pow. 0,1641 ha,

Cena wywoławcza brutto- 116 000,00 zł brutto

(słownie: sto szesnaście tysięcy złotych 00/100)

w cenie zawarty jest podatek VAT w wysokości 23%

Wadium w wysokości: 11 600,00 zł



Dla w/w działki w Sądzie Rejonowy w Sławnie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzona jest księga wieczysta nr KW Nr XXXX/XXXXXXXX/X.

W dziale III i IV księgi wieczystej: brak wpisów.

Zgodnie z wypisem z planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Darłowo zatwierdzonym uchwałą Nr XVIII/142/2025 Rady Gminy Darłowo z dnia 27 sierpnia 2025 r, teren i sposób zagospodarowania oznaczony jest symbolem: 1.24MNW-U, tj. teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej lub usług.

Zgodnie z wypisem z rejestru gruntów działka sklasyfikowana jest jako:

pastwiska trwałe (PsIII-0,1641 ha).

Opis nieruchomości:

Nieruchomość niezabudowana, położona jest w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej zagrodowej i gruntów rolnych. Kształt działki regularny, teren suchy, płaski, posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej gminnej. Przez działkę w końcowej jej części przebiega napowietrzna linia energetyczna oraz posadowiony jest słup energetyczny. W drodze znajduje się sieć wodociągowa i energetyczna. Wszelkie podłączenia do sieci nabywca nieruchomości realizuje we własnym zakresie.



Przetarg na w/w nieruchomość odbędzie się

w dniu 28 lipca 2026 r. o godz. 11.30

w siedzibie Urzędu Gminy Darłowo, ul. Dąbrowskiego 4,

sala konferencyjna, pokój Nr 55.



Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium na konto Nr 26 1020 2791 0000 7402 0333 3531 Urzędu Gminy Darłowo – PKO BP Darłowo

w nieprzekraczalnym terminie do dnia 22 lipca 2026r.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.