Wróć do listy

Stary Jarosław, zachodniopomorskie

168 000 zł
Działka 0.3401 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 168 000 zł
Powierzchnia 0.3401 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 16 800 zł
Numer oferty 524017X1227247817
Termin wpłaty wadium 22-07-2026 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY DARŁOWO

O G Ł A S Z A

I PUBLICZNY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCEJ WŁASNOŚĆ GMINY



STARY JAROSŁAW działka nr 299/12 o pow. 0,3401 ha,

Cena wywoławcza brutto- 168 000,00 zł brutto

(słownie: sto sześćdziesiąt osiem tysięcy złotych 00/100)

w cenie zawarty jest podatek VAT w wysokości 23%

Wadium w wysokości: 16 800,00 zł



Dla w/w działki w Sądzie Rejonowy w Sławnie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzona jest księga wieczysta nr KW Nr XXXX/XXXXXXXX/X.

W dziale III księgi wieczystej:

PRAWA, ROSZCZENIA I OGRANICZENIA: wpis nie dotyczy działki nr 299/12.

W dziale IV księgi wieczystej: HIPOTEKA: brak wpisów.

Zgodnie z wypisem z planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Darłowo ustanowionym uchwałą Nr XXII/282/05 Rady Gminy Darłowo z dnia 30 czerwca 2005 r, teren i sposób zagospodarowania oznaczony jest symbolem: MR-1 tereny zabudowy mieszkaniowo - rekreacyjnej na działkach nie mniejszych niż 1000 m2.

Zgodnie z wypisem z rejestru gruntów działka sklasyfikowana jest jako:

grunty orne (RIVb-0,3401 ha).

Opis nieruchomości:

Nieruchomość gruntowa niezabudowana. Sąsiedztwo stanowią grunty rolne i rozproszona zabudowa zagrodowa. Dojazd do działki z drogi powiatowej, asfaltowej. Teren suchy, kształt zbliżony do prostokąta. Przez działkę przebiega napowietrzna linia energetyczna.

Media w sąsiedztwie (sieć wodociągowa i energetyczna w działce drogowej), wszelkie podłączenia do sieci nabywca nieruchomości realizuje we własnym zakresie





Przetarg na w/w nieruchomość odbędzie się

w dniu 28 lipca 2026 r. o godz. 9.30

w siedzibie Urzędu Gminy Darłowo, ul. Dąbrowskiego 4,

sala konferencyjna, pokój Nr 55.



Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium na konto Nr 26 1020 2791 0000 7402 0333 3531 Urzędu Gminy Darłowo – PKO BP Darłowo

w nieprzekraczalnym terminie do dnia 22 lipca 2026r.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.