Wróć do listy

Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

23 000 zł
23 000 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 23 000 zł
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo łódzkie
Ulica Dworcowa 66
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 23 000 zł
Numer oferty 524007X1227224397
Termin wpłaty wadium 08-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego
Ogłasza I przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasto Tomaszów Mazowiecki,
położonej w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Dworcowej 66, o pow. 1108 m2
, działka
oznaczona w ewidencji gruntów numerem 131 w obr. 6, dla której prowadzona jest księga
wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X.
Przetarg odbędzie się w dniu 15 lipca 2026 roku o godz. 1000 w sali nr 22 (I piętro budynku
A) w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim ul. P.O.W. 10/16.
Sprzedaż nieruchomości zwolniona jest z podatku od towarów i usług VAT na podstawie art.
43 ust. 1 pkt. 10 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług
(t.j. Dz. U. z 2025r. poz. 775 z późn. zm.).
Cena wyjściowa do przetargu ustalona została na kwotę – 230 000,00 zł brutto w tym
VAT zw. (słownie: dwieście trzydzieści tysięcy złotych 00/100).


Nieruchomość zabudowana jest budynkiem gospodarczym o powierzchni zabudowy 82 m2
usytuowanym przy zachodniej granicy działki. Budynek wykonany w technologii
tradycyjnej murowanej, kryty papą. Budynek nieużytkowany, zawilgocony, spękany w złym
stanie technicznym. Na terenie nieruchomości znajduje się również obiekt nietrwale związany
z gruntem – „Dom Pokazowy” stanowiący własność obecnego Dzierżawcy

Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w wysokości
23 000,00 zł (słownie: dwadzieścia trzy tysiące złotych) na rachunek bankowy Gminy
Miasto Tomaszów Mazowiecki Nr 58 1050 1461 1000 0023 6464 4415 najpóźniej do dnia
08 lipca 2026r.
Datą wniesienia wadium jest data uznania wyżej wskazanego rachunku bankowego.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.