Wróć do listy

Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

260 000 zł
260 000 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 260 000 zł
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo łódzkie
Ulica Spalska 42
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 26 000 zł
Numer oferty 524006X1227222055
Termin wpłaty wadium 21-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego
Ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasto Tomaszów Mazowiecki,
położonej w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Spalskiej 42, o pow. 1155 m2
, działka
oznaczona w ewidencji gruntów numerem 401 w obr. 7, dla której prowadzona jest
księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X.
Przetarg odbędzie się w dniu 28 lipca 2026 roku o godz. 10
00 w sali nr 22 (I piętro
budynku A) w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim ul. P.O.W. 10/16.
Cena wyjściowa do przetargu ustalona została na kwotę – 260 000,00 zł brutto w tym
VAT zw. (słownie: dwieście sześćdziesiąt tysięcy złotych 00/100).


Nieruchomość gruntowa zabudowana jest dwoma budynki
mieszkalnymi oraz dwoma budynkami niemieszkalnymi:
• budynek mieszkalny frontowy jest 2-kondygnacyjny, niepodpiwniczony o konstrukcji
drewnianej z dachem wielospadowym o powierzchni zabudowy 85 m2
, powierzchni całkowitej 153 m2
. Składa się z 4 lokali mieszkalnych. Wyposażony jest w instalację
wodno-kanalizacyjną i energetyczną, wentylację grawitacyjną i kanały spalinowe.
Został wybudowany w 1910 roku i jest wypisany do Gminnej Ewidencji Zabytków
miasta Tomaszowa Mazowieckiego


Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu
w wysokości 26 000,00 zł. (słownie: dwadzieścia sześć tysięcy złotych) na rachunek
bankowy Gminy Miasto Tomaszów Mazowiecki Nr 58 1050 1461 1000 0023 6464 4415
najpóźniej do dnia 21 lipca 2026 r.
Datą wniesienia wadium jest data uznania wyżej wskazanego rachunku bankowego.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.