Wróć do listy

Godowa, podkarpackie

65 000 zł
Działka 0.1555 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 65 000 zł
Miasto Godowa
Powierzchnia 0.1555 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 13 000 zł
Numer oferty 524003X1227215029
Termin wpłaty wadium 01-07-2026 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ STRZYŻOWA OGŁASZA TRZECI PRZETARG USTNY
NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONEJ
W MIEJSCOWOŚCI GODOWA.
Przedmiotem przetargu jest sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy
Strzyżów, położonej w miejscowości Godowa, oznaczonej w ewidencji gruntów jako
działka nr 1768/2 o pow. 0,1555 ha, dla której Sąd Rejonowy w Strzyżowie
IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą XXXX/XXXXXXXX/X.
Nieruchomość zlokalizowana w pośredniej części miejscowości Godowa, ok. 2.5 km
od granic miasta Strzyżów. W sąsiedztwie występują tereny z zabudową
mieszkaniową jednorodzinną i gospodarczą oraz tereny niezabudowane. Działka
o regularnym przebiegu granic, teren płaski. Dojazd do działki drogą asfaltową
a następnie poprzez drogę gruntową częściowo utwardzoną. Przez działkę
przebiega napowietrzna linia teletechniczna (słup na działce). Sieć gazowa,
kanalizacji sanitarnej i energetyczna zlokalizowane są na sąsiednich działkach.
Według ewidencji gruntów w skład w/w nieruchomości wchodzi następujący rodzaj
użytku: RIVa o pow. 0,1555 ha.
Nieruchomość wolna jest od obciążeń i zobowiązań. Dział III (prawa, roszczenia
i ograniczenia) księgi wieczystej nr XXXX/XXXXXXXX/X zawiera wpisy dotyczące
służebności, które nie dotyczą przedmiotowej działki.
Działka nr 1768/2 powstała z podziału działki nr 1768, dla której została wydana
decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na „budowie dwóch
budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z propozycją podziału działki”.
Zagospodarowanie nieruchomości zgodnie z warunkami określonymi w decyzji.
Termin do złożenia wniosku przez osoby, którym przysługiwało pierwszeństwo
w nabyciu nieruchomości na podstawie art. 34 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy z dnia
21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami upłynął z dniem 13.11.2025 r.
Pierwszy przetarg na sprzedaż w/w nieruchomości przeprowadzony został w dniu
13.01.2026 г.
Drugi przetarg na sprzedaż w/w nieruchomości przeprowadzony został w dniu
14.04.2026 r.
Gmina nie zapewnia wskazania i wytyczenia granic przedmiotowej działki na gruncie.
Okazanie punktów granicznych nieruchomości może nastąpić na życzenie i wyłączny
koszt kupującego.
Cena wywoławcza nieruchomości:
65.000,00 zł (słownie: sześćdziesiąt pięć tysięcy złotych) + należny podatek
VAT.
Przetarg odbędzie się dnia 07 lipca 2026 r. o godz. 900 w budynku Urzędu
Miejskiego w Strzyżowie ul. Przecławczyka 5, pokój nr 34.
WARUNKI PRZETARGU:
1. W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i prawne, które do dnia 01 lipca 2026 r.
na konto Urzędu Miejskiego w Strzyżowie Nr 48 9168 0004 0000 0390 2000 0040
Bank Spółdzielczy w Strzyżowie wniosą wadium w pieniądzu w wysokości 20% ceny
wywoławczej tj. 13.000,00 zł (słownie: trzynaście tysięcy złotych) z zastrzeżeniem
warunku, że w przypadku wniesienia wadium przelewem liczy się data wpływu
środków na podane wyżej konto tj. do dnia 01.07.2026 r. Przy wniesieniu wadium
należy podać położenie i numer ewidencyjny działki.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.