Wróć do listy

Godowa, podkarpackie

70 000 zł
Działka 0.1624 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 70 000 zł
Miasto Godowa
Powierzchnia 0.1624 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 14 000 zł
Numer oferty 524002X1227212687
Termin wpłaty wadium 01-07-2026 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ STRZYŻOWA OGŁASZA TRZECI PRZETARG USTNY
NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONEJ
W MIEJSCOWOŚCI GODOWA.
Przedmiotem przetargu jest sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy
Strzyżów, położonej w miejscowości Godowa, oznaczonej w ewidencji gruntów jako
działka nr 1768/3 o pow. 0,1624 ha, dla której Sąd Rejonowy w Strzyżowie
IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą XXXX/XXXXXXXX/X.
Nieruchomość zlokalizowana w pośredniej części miejscowości Godowa, ok. 2.5 km
od granic miasta Strzyżów. W sąsiedztwie występują tereny z zabudową
mieszkaniową jednorodzinną i gospodarczą oraz tereny niezabudowane. Działka
o regularnym przebiegu granic, teren płaski. Dojazd do działki drogą asfaltową
a następnie poprzez drogę gruntową. Sieć gazowa, kanalizacji sanitarnej
i energetyczna zlokalizowane są na sąsiednich działkach.

Cena wywoławcza nieruchomości:
70.000,00 zł (słownie: siedemdziesiąt tysięcy złotych) + należny podatek VAT.
Przetarg odbędzie się dnia 07 lipca 2026 r. o godz. 915 w budynku Urzędu
Miejskiego w Strzyżowie ul. Przecławczyka 5, pokój nr 34.


WARUNKI PRZETARGU:
1. W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i prawne, które do dnia 01 lipca 2026 г.
na konto Urzędu Miejskiego w Strzyżowie Nr 48 9168 0004 0000 0390 2000 0040
Bank Spółdzielczy w Strzyżowie wniosą wadium w pieniądzu w wysokości 20% ceny
wywoławczej tj. 14.000,00 zł (słownie: czternaście tysięcy złotych) z zastrzeżeniem
warunku, że w przypadku wniesienia wadium przelewem liczy się data wpływu
środków na podane wyżej konto tj. do dnia 01.07.2026 r. Przy wniesieniu wadium
należy podać położenie i numer ewidencyjny działki.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.