Wróć do listy

Piaseczno, pomorskie

1 880 500 zł
Działka 1.3953 ha 2 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 1 880 500 zł
Miasto Piaseczno
Powierzchnia 1.3953 ha
Województwo pomorskie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 188 050 zł
Numer oferty 523977X1227154137
Termin wpłaty wadium 14-08-2026 Co to znaczy?

Opis

ORLEN Spółka Akcyjna
Siedziba w Płocku: ul. Chemików 7, 09-411 Płock, tel. +48 24 256 00 00
Wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
XX Wydział Gospodarczy pod numerem 0000028860
NIP 774 00 01 454, BDO 000007103, kapitał zakładowy/kapitał wpłacony: 1.451.177.561,25 zł
www.orlen.pl



NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWE NIEZABUDOWANE


Piaseczno

numer działki 515/10, 515/12


Termin składania ofert: 14.08.2026 r.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.